Знаме

Знаме

650 ден.
Шифра на производ: Додатоци
Достапност (кол. на залиха): In Stock
Количина:

Знаме со лого на Слоу Фуд. Материјал на изработка „шармез“. Димензии 110 х 70 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2024. UKION SHOPS