Додатоци

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Хартиени чаши
Брендирани хартиени чаши за едократна употреба. Волумен 150 мл. Комплет од 100 чашки. * во цените..
350 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Чаша
Брендирана чаша * во цените е пресметана и вредност од 100 денари за достава со Карго ..
350 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Брендирана торба
Брендирана платнена еко торба за пазарење * во цените е пресметана и вредност од 100 денари за до..
300 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Привезок
Привезок за клучеви. Материјали метал и дрво * во цените е пресметана и вредност од 100 денари за..
280 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Беџ
Беџ со лого на Слоу Фуд. Пречник 25мм. Пакување со 10 парчиња * во цените е пресметана и вредност..
420 ден.
без ДДВ: 420 ден.
Брендирана маичка
Брендирана маичка со нашата кампања * во цените е пресметана и вредност од 100 денари за дос..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Нотест
Брендиран нотест. * во цените е пресметана и вредност од 100 денари за достава со Карго ..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Престилка
Брендирана престилка во црна боја со 2 џеба.  * во цените е пресметана и вредност од 10..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Знаме
Знаме со лого на Слоу Фуд. Материјал на изработка „шармез“. Димензии 110 х 70 см * во цените..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Slow Food © 2020. UKION SHOPS