Едукација

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тркало на сезоните
Едукативен постер за исхрана според сезоните во Македонија. Изработка со форекс и дрвена рамка. Диме..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
Училишни градини
Комплет од 5  прирачници за наставната програма „Слоу Фуд училишни градини“. Комплетот ги вклуч..
760 ден.
без ДДВ: 760 ден.
Сензорна едукација
Комплет од 3  прирачници за наставната програма „Сензорна едукација“. Комплетот ги вклучува при..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Slow Food © 2022. UKION SHOPS