Тркало на сезоните
  • Тркало на сезоните

Тркало на сезоните

1.600 ден.
Шифра на производ: Едукација
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Едукативен постер за исхрана според сезоните во Македонија. Изработка со форекс и дрвена рамка. Димензии 70 х 50 цм.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2024. UKION SHOPS