Престилка

Престилка

550 ден.
Шифра на производ: Додатоци
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Брендирана престилка во црна боја со 2 џеба. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2024. UKION SHOPS