Хартиени чаши

Хартиени чаши

350 ден.
Шифра на производ: Додатоци
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Брендирани хартиени чаши за едократна употреба. Волумен 150 мл. Комплет од 100 чашки.

* во цените е пресметана и вредност од 100 денари за достава со Карго

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2020. UKION SHOPS