Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Беџ
Беџ со лого на Слоу Фуд. Пречник 25мм. Пакување со 10 парчиња ..
420 ден.
без ДДВ: 420 ден.
Брендирана маичка
Брендирана маичка со нашата кампања ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Буково
Приказна за едно село и неговото обележје, парче историја за гастрономската култура и перспектива за..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Знаме
Знаме со лого на Слоу Фуд. Материјал на изработка „шармез“. Димензии 110 х 70 см ..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Престилка
Брендирана престилка во црна боја со 2 џеба.  ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Привезок
Привезок за клучеви. Материјали метал и дрво ..
280 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Сензорна едукација
Комплет од 3  прирачници за наставната програма „Сензорна едукација“. Комплетот ги вклучува при..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Slow Food © 2021. UKION SHOPS