Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Беџ
Беџ со лого на Слоу Фуд. Пречник 25мм. Пакување со 10 парчиња ..
420 ден.
без ДДВ: 420 ден.
Брендирана маичка
Брендирана маичка со нашата кампања ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Брендирана торба
Брендирана платнена еко торба за пазарење ..
300 ден.
без ДДВ: 300 ден.
Буково
Приказна за едно село и неговото обележје, парче историја за гастрономската култура и перспектива за..
360 ден.
без ДДВ: 360 ден.
Знаме
Знаме со лого на Слоу Фуд. Материјал на изработка „шармез“. Димензии 110 х 70 см ..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Нотест
Брендиран нотест. ..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Престилка
Брендирана престилка во црна боја со 2 џеба.  ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Привезок
Привезок за клучеви. Материјали метал и дрво ..
280 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Сензорна едукација
Комплет од 3  прирачници за наставната програма „Сензорна едукација“. Комплетот ги вклучува при..
390 ден.
без ДДВ: 390 ден.
Тркало на сезоните
Едукативен постер за исхрана според сезоните во Македонија. Изработка со форекс и дрвена рамка. Диме..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.600 ден.
Училишни градини
Комплет од 5  прирачници за наставната програма „Слоу Фуд училишни градини“. Комплетот ги вклуч..
760 ден.
без ДДВ: 760 ден.
Хартиени чаши
Брендирани хартиени чаши за едократна употреба. Волумен 150 мл. Комплет од 100 чашки. ..
350 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Чаша
Брендирана чаша ..
350 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Slow Food © 2022. UKION SHOPS