Буково
  • Буково

Буково

360 ден.
Шифра на производ: Книга
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Приказна за едно село и неговото обележје, парче историја за гастрономската култура и перспектива за развој. Авторите Елена Каровска и Васко Марковски ни го преставуваат преку текст, одбрани фотографии и артефакти президиумот на Слоу Фуд.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2022. UKION SHOPS