Сензорна едукација
  • Сензорна едукација
  • Сензорна едукација

Сензорна едукација

390 ден.
Шифра на производ: Едукација
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплет од 3  прирачници за наставната програма „Сензорна едукација“. Комплетот ги вклучува прирачниците за:  методологија, воспоставување и управување со градини, настава во градини, годичен календар со активности и работна тетратка за настава во градини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Slow Food © 2022. UKION SHOPS